Wydarzenia - Spacer

Oprowadzanie po Centrum Technologii Audiowizualnych. Spadkobierca Wytwórni Filmów Fabularnych. Z audiodeskrypcją.

Kolorowa grafika. Po lewej na czarnym tle napisy: oprowadzanie po Centrum Technologii Audiowizualnych, drugi grudnia, godzina jedenasta, Centrum Technologii audiowizualnych Ceta, ulica wystawowa jeden. Wstęp bezpłatny. Po prawej kolorowe zdjęcie Ceta. Poniżej logotypy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Fundacja Katarynka, Centrum Technologii Audiowizualnych. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Fundacja Katarynka zaprasza na oprowadzanie Centrum Technologii Audiowizualnych z audiodeskrypcją. Czas trwania spaceru to dwie godziny. CeTA to spadkobierca Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu. Czy widzieliście, że to właśnie tutaj malowano film „Twój Vincent”? Podczas oprowadzania zwiedzimy postprodukcyjną salę nagraniową, a także dotkniemy historycznego projektora. CeTA jest wyjątkową przestrzenią, w której technologia, kultura oraz sztuka łączą się, przenikają i uzupełniają.

2 grudnia

Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA
ul. Wystawowa 1
Wrocław

Zapraszamy do rezerwacji miejsc i odbiorników do audiodeskrypcji. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp bezpłatny. Zapisy na oprowadzanie pod mailem kontakt@fundacjakatarynka.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 211 301 lub 797 122 452.

Więcej o spacerze:
CeTA to miejsce kompleksowe, umożliwiające realizację wszystkich etapów profesjonalnej produkcji filmowej i telewizyjnej. Działalność instytucji obejmuje także edukację i profesjonalizację zawodową w zakresie nowych technologii i filmu, a także upowszechnianie kultury oraz promowanie nowoczesnych technologii multimedialnych.
Centrum Technologii Audiowizualnych dysponuje nowoczesną, kompleksową infrastrukturą i profesjonalnym zapleczem technicznym. W siedzibie CeTA we Wrocławiu znajdują się dwie hale zdjęciowe (m.in. studio z greenboxem), sala kinowa, studia dźwiękowe, Studio Animacji, magazyn kostiumów i rekwizytów oraz pracownie komputerowe.
_______________________________________________________________________