Wydarzenia - Kultura

"Obywatel Jones" w reżyserii Agnieszki Holland. 24 listopada 2019, godz. 16.00, Kino Nowe Horyzonty.

To thriller polityczny nagrodzony Złotymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Młody dziennikarz chce opisać modernizację Związku Radzieckiego. Decyduje się na podróż do Moskwy, aby przeprowadzić wywiad ze Stalinem.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.

Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 507 507 129.

Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl . Bilety w cenie 6 zł.

Film dostosowano w ramach projektu „Kultura dla wszystkich” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków PFRON w dyspozycji MOPS.