Wydarzenia - Kultura

Sylwester 2019 Wrocław Respect bez barier! Zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami na wspólne świętowanie

Kolorowy plakat Wrocław Respect Sylwester 2019Wrocławski rynek 31 grudnia zmieni się w największy klub muzyczny a Ratusz stanie się olbrzymich rozmiarów kolorofonem.
Na scenie wystąpią: Kamil Bednarek, Ewa Farna, Sound’n’Grace i DJ Gambit. Gwiazdami będą także wyłonieni w catingach artyści z niepełnosprawnościami.
Start o godz. 20, jednak warto zjawić się trochę wcześniej, bo dla pierwszych 2020 organizatorzy przygotowali specjalne szaliki!

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami! Oto udogodnienia:

➡️ Strefa Dostępności dla osób o szczególnych potrzebach na platformie dostępnej także dla wózków. Stanie tuż przy choince!
➡️ Wsparcie asystenckie
➡️ Tłumaczenie na język migowy całego wydarzenia i koncertów!
➡️ Audiodeskrypcja na żywo: częstotliwość 97 FM.
➡️ Pętla indukcyjna

Zapewniamy radyjka do audiodeskrypcji oraz asystentów.
Jeśli potrzebujesz pomocy lub informacji napisz:

email: kontakt@fundacjakatarynka.pl
tel./SMS: 507 095 834

Zaproszenie w Polskim Języku Migowym: https://youtu.be/BC2rSz-02k8

Organizatorzy: Fundacja Katarynka, Strefa Kultury Wrocław, Biuro Wrocław bez Barier