Wydarzenia - Aktywizacja

Spacer. Sąsiedzki spacer z audiodeskrypcją po Brochowie. Oprowadza Szymon Maraszewski. 1.08.2020, 11:00.

Sąsiedzkie spacery, 1.08. Brochów. Spacer z audiodeskrypcją. Zdjęcie starych budynków z Brochowa wpisane w kształt mapy. Logo Strefy Kultury Wrocław.

Razem ze Strefą Kultury Wrocław zapraszamy na spacer z audiodeskrypcją po Brochowie!

W sobotę, 1 sierpnia, poznamy osiedlowe plenery, ciekawą architekturę i nieznane historie, które opisywać będziemy przy pomocy audiodeskrypcji. Odwiedzimy m.in. wyremontowany dworzec kolejowy, najstarszy park we Wrocławiu oraz liczne podwórka i zakamarki Brochowa.

Wycieczkę poprowadzi przewodnik Szymon Maraszewski, który Sąsiedzkim spacerom przewodzi już od kilku lat.

Spacer rozpocznie się o godzinie 11:00. Udział jest bezpłatny, w związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy na adres mailowy: bezbarier@strefakultury.pl. Miejsce zbiórki i szczegółowy regulamin zostanie przesłany w odpowiedzi zwrotnej.

Podczas spaceru zapewniamy odbiorniki do odsłuchania audiodeskrypcji, ale prosimy o zabranie ze sobą własnych słuchawek. Jeśli nie możesz przyjść z asystentem, chętnie pomożemy – zgłoś nam jeśli potrzebujesz osoby towarzyszącej, postaramy się pomóc.

Bardzo prosimy też o zaopatrzenie się w środki ochrony osobistej (np. zabranie i noszenie maseczki), a także zachowanie 2-metrowej odległości między spacerowiczami. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Na zgłoszenia czekamy do piątku 31.07 do godziny 16:00.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa NarodowegoLogo programu Kultura Dostępna