Wydarzenia - Sport

Sport. Polska-Andora, eliminacje do mundialu. Z audiodeskrypcją. Online na YouTube "Łączy nas piłka". 21.03.2021, 20:45.

Plakat z zaproszeniem na transmisję meczu Polska-Andora w niedzielę 28.03 o godz. 20.45. Na zdjęciu w tle puste trybuny stadionu narodowego, na pierwszym planie duże białe napisy. Polska-Andora, audiodeskrypcja i adres www.youtube.com/laczynaspilka

Pierwszy mecz biało-czerwonych w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze dostarczył nam sporo emocji, ale i pozostawił z pewnym niedosytem. Węgrów nie udało się pokonać, a czy z Andorą pójdzie łatwiej? Przekonamy się już wkrótce.

Mecz Polska – Andora na Stadionie Narodowym w Warszawie, w niedzielę, 28 marca o 20.45. Jak zwykle z audiodeskrypcją i jak zwykle na kanale YouTube „Łączy nas piłka”.

Dzięki współpracy z PZPN wszystkie mecze naszej kadry można zobaczyć i usłyszeć z audiodeskrypcją, co zwłaszcza w czasie pandemicznych restrykcji mocno zyskuje na atrakcyjności.  Zapraszamy! Kliknij na link.