Wydarzenia - Kultura

Zapraszamy na konferencję „Kultura dla wszystkich”. 22 listopada, godzina 10:00

Fundacja Katarynka, Strefa Kultury Wrocław i Biuro Wrocław bez Barier zapraszają na konferencję „Kultura dla wszystkich”.

Konferencja poświęcona jest wymianie wiedzy o dostępności kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Udział w konferencji bezpłatny.

• Jakie są dobre praktyki i standardy kultury bez barier w Polsce?
  • Co o wydarzeniach dostępnych myślą odbiorcy niepełnosprawnościami?
  • Jaka jest przyszłość kultury dla wszystkich we Wrocławiu

Porozmawiamy o dostępności z ekspertami z Warszawy, Katowic, Krakowa. Eksperci z niepełnosprawnościami będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem przy projektowaniu dostępnych działań kulturalnych.

Zapraszamy przedstawicieli instytucji kultury, edukatorów muzealnych, animatorów kultury, przedstawicieli samorządów oraz przedstawicieli środowiska osób z niepełnosprawnościami.

Czas: 22 listopada 2019, godz. 10.00 – 14.30
Miejsce: Barbara, Sala Kultura, ul. Świdnicka 8b, Wrocław

Organizatorzy: Fundacja Katarynka; Strefa Kultury Wrocław
Partnerzy: Fundacja Promyk Słońca, Biuro Wrocław Bez Barier

Konferencja objęta została patronatem przez Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

Jeśli macie Państwo pytania, prosimy o kontakt:
Fundacja Katarynka: Justyna Mańkowska, tel. 507 095 834 email: kontakt@fundacjakatarynka.pl
Strefa Kultury Wrocław: Magdalena Brumirska – Zielińska, tel. 799 040 711 email: bezbarier@strefakultury.pl

Wydarzenie dofinansowano ze środków MKDiN w ramach Funduszu Promocji Kultury, PFRON w dyspozycji MOPS we Wrocławiu oraz ze środków Gminy Wrocław.