Wydarzenia - ADAPTER

Współpraca z Ralphem Kaminskim. Koncert „Kosmiczne energie" z audiodeskrypcją, napisami i PJM.

Kolorowe zdjęcie. Scena. Ralf Kaminski w długim płaszczu stoi przy mikrofonie. Śpiewa. Nad głową Ralfa unosi się element dekoracji - księżyc w pełni. W tle dwójka muzyków. Stoją przy kejbordach. Pomiędzy nimi stoi duża kosmiczna rakieta. Poniżej biały pasek. Na nim logotypy: Fundacja Katarynka, Adapter, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Poniżej napis: Dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury.

Przybywamy do Was z kosmiczną energią! Na ADAPTERZE pojawił się koncert Ralpha Kaminskiego z audiodeskrypcją, napisami i tłumaczeniem na PJM.  Ralf to człowiek wielu talentów, przede wszystkim piosenkarz, muzyk i autor tekstów, ale też scenograf, twórca kostiumów, aranżer i reżyser.

Urodził się w 1990 roku w Jaśle, a na swoim koncie ma cztery wydane albumy „Morze”, „Młodość”, „Kora z piosenkami Kory Jackowskiej i „Bal u Rafała”. Jego muzykę określa się mianem artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, wzbogaconym o jazz, elektronikę i elementy musicalu. Koncerty Kaminskiego to prawdziwe spektakle, a fakt że Ralph osobiście dogląda każdego ich elementu sprawia, że są niezwykle spójne i dopracowane.

Koncert Ralpha Kaminskiego został zarejestrowany 19 czerwca 2021 roku w Warszawie w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego w ramach trasy “Kosmiczne Energie” promującej album “Młodość”.

Zobacz koncert.

Utwory wykonane na koncercie:

Kosmiczne energie

wykonanie: Katarzyna Nosowska

Meybick Song
słowa i muzyka – Ralph Kaminski

To wszystko było dla ciebie
słowa – Kuba Grabowski, Ralph Kaminski
muzyka – Ralph Kaminski

Outro Kosmiczne Energie
słowa i muzyka Ralph Kaminski

Producent: Karolina Wierzbicka
Kierownik produkcji: Agata Iwanicka
DOP: Michał Tyszkiewicz
Operatorzy kamer: Rafał Żwan, Kamil Gubała, Paweł Załuska, Jan Wilkiewicz
Montaż: Dawid Grzelak, Marcin Grabiński
Korekcja barwna: Dawid Grzelak Asystent kamery: Kajetan Falkowski, Paweł Kasterski
Reżyseria świateł: Ralph Kaminski
Światła: Robert Bernat
Scenografia: Ralph Kaminski
Kostiumy: Ralph Kaminski
Charakteryzacja: Ralph Kaminski Tour
Manager: Justyna Dominik
Technika: Piotr Sawicki, Wiktor Kamiński
Garderoba, pomoc wszelaka: Mary Szatkowska
Choreografia do utworu Melancholia: Michał Adam Góral
Realizacja nagrań, miks, mastering – Bartek Olszewski

Projekt „Adapter IV. Film i kultura bez barier” dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury.

Logotyp Ministerstwa Kultury.