Wydarzenia - Kultura

Film Ja wam pokażę! Z audiodeskrypcją i napisami na Adapterze od 11 sierpnia.

Kolorowe zdjęcie: Podwórko. Kobieta w średnim wieku Grażyna Wolszczak patrzy w prawo zmartwionym wzrokiem. Ma czarne mokre włosy opadające na twarz i rozmazany makijaż. Jest ubrana w czarny kostium kąpielowy. Ma duży dekolt eksponujący piersi. Stoi na tle płotu z siatki porośniętej liśćmi. Po prawej mężczyzna w średnim wieku przykrywa głowę bluzą. Patrzy w jej stronę zdziwionym wzrokiem.

My wam pokażemy… nowy film na Adapterze! Kultowa komedia romantyczna „Ja wam pokażę!” z audiodeskrypcją i napisami pojawi się na Adapterze już w czwartek o dwudziestej. Jest to druga część znanego hitu „Nigdy w życiu” opartego na powieści Katarzyny Grocholi. Ponownie spotkamy się z dziennikarką Judytą, która zmaga się z pasmem życiowych porażek. Szykujcie się na wielki powrót polskiej Bridget Jones!

Judyta (Grażyna Wolszczak) jest zakochana w Adamie (Paweł Deląg). Wiedzie jej się coraz lepiej – ma dobrą pracę, piękny domek na wsi, wie czego chce w życiu. Pragnie pobrać się z Adamem. Jednak ślub zostaje opóźniony przez służbowy wyjazd mężczyzny. Okazję tę próbuje wykorzystać były mąż Judyty, Tomasz (Cezary Pazura), który chce wrócić do żony…

Na Adapterze znajdziecie więcej filmów:
Z Cezarym Pazurą:
Kiler
Komedia – Adapter – Adapter

Kroll
Kroll – Adapter – Adapter

Nic śmiesznego
Nic śmiesznego – Adapter – Adapter

Sara
Sara – Adapter – Adapter

Z Pawłem Delągiem:
Złoto dezerterów
Złoto dezerterów – Adapter – Adapter

 

Projekt „Adapter IV. Film i kultura bez barier” dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art.80 ust.1 Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.