Wydarzenia - Aktywizacja

Spacer i czytanie na żywo. Europejska Noc Literatury - Podróż z PJM. Powstańców Śląskich, 29.08.2020, 15:30.

Zdjęcie z wydarzenia: Czytanie Baśni Andersena z tłumaczeniem na Polski Język Migowy podczas Europejskiej Nocy Literatury 2019.

Razem ze Strefą Kultury Wrocław zapraszamy na spacer z tłumaczeniem PJM po osiedlu Powstańców Śląskich. Po spacerze czytanie fragmentu książki z tłumaczeniem PJM.

Wycieczkę poprowadzi w PJM Piotr Peciakowski, tłumczenie na polski język foniczny: Elżbieta Resler.

Spacer zacznie się 29 sierpnia 2020 o godzinie 15:30. O 17:00 wejdziemy na czytanie książki z tłumaczeniem na PJM.

Czytanie będzie tłumaczone na PJM przez Elżbietę Resler.

Jaka książka będzie tłumaczona na PJM i kto ją przeczyta? Informacja niedługo 🙂.

Wstęp za darmo. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: kontakt@fundacjakatarynka.pl, wiola@fundacjakatarynka.pl,
sms 507 507 129.

Można zapisać się do czwartku 27.08 do godziny 16:00.

Miejsce, gdzie będzie początek spaceru i regulamin prześlemy w wiadomości prywatnej.

Ważne: na spacerze obowiązkowe jest noszenie maski albo przyłbicy i 2 metry odległości między uczestnikami.

Spacer odbywa się w ramach projektu „Europejska Noc Literatury – czytanie bez barier” realizowanego przez Strefę Kultury Wrocław.

Projekt ten dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.