Znamy zwycięskie głosy plebiscytu ADAPTERA!

Plebiscyt ADAPTERA rozstrzygnięty! 12 kwietnia komisja konkursowa wybrała autora najciekawszego uzasadnienia wysłanego do plebiscytu oraz 10 wyróżnionych.  Przewodniczącym komisji był dyrektor oddziału dolnośląskiego PFRON, pan Marcin Sokołowski. W jury zasiadły także –z ramienia Fundacji KATARYNKA – panie Justyna Mańkowska i Alina Szeptycka oraz z ramienia Fundacji „HASCO-LEK” pani Aleksandra Kowal.

Komisja po dyskusji zdecydowała o przyznaniu nagród następującym uczestnikom:

NAGRODĘ GŁÓWNĄ otrzymuje Pani Ewelina Niećko.

Wyróżnienia otrzymują:

1. Klaudia M. Żelazowska (WYRÓŻNIENIE SPECJALNE)
  2. Kamila Augustyn
  3. Wioletta Boczar
  4. Marie Green
  5. Ireneusz Kaczmarczyk
  6. Tomasz Marcin
  7. Halina Nogaj
  8. Adrian Klemęs Nostr-Adamus
  9. Aleksandra Stenka
  10. Grzegorz Wolszczak

Gratulujemy Zwyciężczyni oraz wszystkim Wyróżnionym! Z wszystkimi skontaktujemy się osobiście.

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za obszerne uzasadnienia wyboru!

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 11 czerwca 2017 w Kinie Nowe Horyzonty. Z radością informujemy, że profesor Jerzy Stuhr – zwycięzca plebiscytu na najlepszego aktora ADAPTERA – przyjął nasze zaproszenie i weźmie udział w gali i pokazie specjalnym. Szczegóły dotyczące możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu pojawią się wkrótce na stronie www.fundacjakatarynka.pl oraz profilu FB.