Zapytanie Ofertowe. Zakup technologii RFID na potrzeby projektu „Ogród Wyobraźni. ZOO bez Barier”

Zapytanie Ofertowe. Zakup technologii RFID na potrzeby projektu „Ogród Wyobraźni. ZOO bez Barier”

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 02/ZOO/2013

„Zakup technologii RFID do przygotowania ścieżki nawigacyjnej dla osób z dysfunkcją wzroku we wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym”

W związku z realizacją projektu pod nazwą „Ogród Wyobraźni. ZOO bez Barier”, finansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, na podstawie umowy nr DS-N/2165/13, Fundacja Katarynka zwraca się z prośbą o przygotowanie oferty cenowej na dostawę wyszczególnionych poniżej elementów i podzespołów elektronicznych:

  1. 6 przenośnych czytników RFID z interfejsem USB, programowalnych za pomocą dedykowanej aplikacji komputerowej, zasilanych za pomocą wymiennego akumulatora, pracujących w zakresie częstotliwości 860-960MHz, o zasięgu odczytu nie mniejszym niż 5 metrów (pożądane 10 metrów.)

 

  1. 200 pasywnych tagów RFID, pracujących w przedziale częstotliwości 860-960MHz, do łatwego montażu w terenie otwartym, o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, przedział temperatur -20 do +50 stopni, w standardzie IP68) i zasięgu odczytu nie mniejszym niż 5 metrów (pożądane 7-8 metrów)

Oferty cenowe wraz z dokładną specyfikacją techniczną elementów, prosimy przesyłać na adres mailowy: fundacja.katarynka@gmail.com lub korespondencyjnie na adres. Fundacja Katarynka, ul. Przyjaźni 55/16, 53-030 Wrocław. Termin składania ofert: 10 lipca 2013r.

Plik do pobrania:  ZAPYTANIE OFERTOWE NR 02

Belka z logotypami