Dziecięcy klub filmowy – pokaz filmu „Zwierzogród”

Dziecięcy klub filmowy – pokaz filmu „Zwierzogród”

Serdecznie zapraszamy na pokaz filmu animowanego „Zwierzogród” z audiodeskrypcją, napisami i tłumaczeniem na Polski Język Migowy.
„Zwierzogród” to pełna humoru opowieść o wytrwałości i przyjaźni. Film został nagrodzony Oscarem w 2016 roku.
29 listopada (środa), godz. 11:00, Centrum Kultury Zamek w Leśnicy (Pl. Świętojański 1, Wrocław)
Seans jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.
Wstęp wolny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc pod adresem: fundacja.katarynka@gmail.com

Partnerem projektu jest Fundacja Kultury bez Barier. Projekt dofinansowano ze środków MOPS we Wrocławiu i Gminy Wrocław.

Opis filmu:

Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu…Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick…